Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×GAZDASÁG / GAZDASÁGPOLITIKA
"A bankok azzal jöttek, hogy szabályok nélkül akarnak működni"
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
A brit munkáspárti miniszterelnök 1997-2007 között pénzügyminiszterként felügyelte a területet. "Ténylegesen az az igazság, hogy globálisan és országosan is jobban kellett volna szabályoznunk őket" – fejtegette Brown erről az időszakról beszélve. Elismerte, hogy a közérdeket a bankok elé kellett volna helyeznie, de – mint mondta – tanult a tapasztalatból.
A miniszterelnök a BBC jelentése szerint úgy fogalmazott: "az 1990-es években a bankok mind azzal jöttek hozzám, hogy szabályozás nélkül szeretnének működni, az emberek pedig mind arról panaszkodtak, hogy túlzottan erős a bankok szabályozása". "Megtanultam, hogy nem szabad odafigyelni, ha egy iparág arról beszél, hogy mi a jó neki, hanem a közérdekét kell figyelembe venni" – sommázta tapasztalatait Brown egy televíziós interjúban.A Munkáspárt mai sajtótájékoztatóján a kormányzó alakulat elismerte, hogy erősebb korlátozást kellett volna alkalmazniuk egyes befektetési bankokkal szemben, de hozzátette, hogy ez a probléma világszerte számos kormányt érintett.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
- 1. szubjektiv2010. 4. 14. 12:41
Jó nekik.
Jelentem a moderátornak!
Hozzánk a bankok azért jöttek, mert itt ők csinálhatják a szabályokat.
Ennek persze nagyon örülnek a "magyar" bankok is, mert így nekik sem kell magyarázkodni, hiszen piac van.
Európai hitelek mértéke, kamatmarzsok, arányok, indokok, PSZÁF.
Jelentem a moderátornak! ×
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KAPCSOLÓDÓ TÉMÁK
Pénzügyi és gazdasági válság
Subprime válságnak indult, mára az egész szabadpiaci rendszert veszélyeztető krízis lett
KONFERENCIÁK
KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Londoni elemzők: Valószínűleg így fog szétesni az eurózóna
- Balog Zoltán: "Belső Trianon" jöhet létre a hazai falvakban
- Ezért csökkenhet tovább a benzinár
- Fontos szintek vesztek el - Megállhat a forint szakadása?
- Citigroup: "Varga valószínűleg az egyik utolsó hiteles kormánytag"
- Róma rátámadt a hitelminősítőkre
- Pánik - Megrohanhatják a bankokat a görögök
- Belehúzott a Nabucco
- A hollandok és az oroszok imádnak minket
- Gros: Németországnak kell megmentenie Dél-Európát
BUX (zárva)
2012. május 16. 17:0615 perccel késleltetett adatok!
- Képgalériák
- Videogalériák



Árnyomás az árampiacon
Drámai zuhanásban a lakáspiac
Csányi birodalma: Kiútkeresés a válságból
Rekordalacsony ráta
Hungarikumok: világhír, de csak itthon
Spórolnak a Volánok
Megszorítások mindenhol
Árrobbanás előtt a hazai földpiac
Nyomul a PC-ipar
Erősödő keleti verseny
Ingatlanadó: újabb kudarc