BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A felvásárolt vállalatok integrálása helyett partneri együttműködés

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A hagyományos elméletekkel szöges ellentétben néhány feltörekvő multinacionális vállalat megőrzi a felvásárolt cégek identitását. Hozzájárul a működési autonómiájukhoz, amiből sokat profitál.

Az elképzelés lényege

Néhány feltörekvő gazdaságból származó cég az általa átvett üzleti vállalkozások beolvasztása helyett lehetővé teszi számukra, hogy megtartsák függetlenségüket és csúcsmenedzsmentteamjeiket.

Bár még korai lenne következtetéseket levonni, de úgy tűnik, ez a megközelítés működik. A partneri együttműködés, ahogy a szerzők nevezik, többek között segítette a feltörekvő óriásvállalatokat az elsőrendű cégek megszerzésében, amint az Ülker Group és a Godiva példája is mutatja.

A megközelítés alkalmazásának egyes tényezői különösen a feltörekvő multinacionális vállalatokra jellemzők, de olyan cégek is, mint például a Cisco és a Renault, eredményesen kísérleteztek ezzel a szabad kezet biztosító módszerrel.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.