Budapest lehet az asztalitenisz egyik fővárosa

Ami tehát a teniszben Wimbledon vagy a Roland Garros, az lehet a pingpongban Budapest.
2022.05.18. 15:15 Olvasási idő: 5 perc

Lemondott az Európai Asztalitenisz-szövetség orosz elnöke, Putyin bizalmasa

Az európai szövetség, követve az ITTF-et, nem engedi részt venni az orosz és fehérorosz játékosokat, valamint a két ország tisztségviselőit a versenyein.
2022.03.03. 11:38 Olvasási idő: 2 perc

Szvitacs Alexa: Rendkívül boldog vagyok a bronzérem miatt

Megvan a harmadik magyar érem a paralimpián.
2021.08.28. 08:59 Olvasási idő: 2 perc

Rangos elismerésben részesült a hazai asztalitenisz-világbajnokság

A nemzetközi szövetség jutalmazta a szervezést.
2019.04.23. 15:55 Olvasási idő: 0 perc

Húszmilliárdot is kaphat a tizenhat taó-ból kimaradt kiemelt sportág

Elfogadta a kormány annak a 16 kiemelt sportágnak a támogatását, amelyek nem részesülhetnek a társaságiadó-kedvezményből. Az érintett sportági szakszövetségek az idén összesen 15-20 milliárd forintot kaphatnak.
2013.06.30. 12:15 Olvasási idő: 0 perc

Négy magyar a berlini Pro Tour főtábláján

Egyesben négy magyar asztaliteniszező szerepelhet a berlini Pro Tour-viadal 64-es főtábláján. A csapatversenyben a negyeddöntőben búcsúzott a női válogatott.
2008.11.21. 10:35 Olvasási idő: 0 perc

Európa-bajnok a Tóth–Póta-páros

A Tóth Krisztina – Póta Georgina duó aranyérmes lett a szentpétervári asztalitenisz Európa-bajnokság női páros versenyében, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az olasz színekben indult Wenling Tan-Monfardini – Nikoleta Stefanova kettőst.
2008.10.13. 10:36 Olvasási idő: 0 perc

A célját teljesítette a férfiválogatott

A 11. helyen zárt a magyar férfiválogatott a Szentpéterváron zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután a kedd délelőtti helyosztón 3-1-re legyőzte a Zoran Primorac nélkül felálló horvátokat.
2008.10.07. 11:31 Olvasási idő: 0 perc

Döntőt játszanak címvédő lányaink

A nők a negyed- és az elődöntőben is 3-0-ra győztek, ezzel megvédhetik a tavaly Belgrádban szerzett címüket, a férfiak pedig a görögök felett aratott sikerüknek köszönhetően bennmaradtak az élvonalban a szentpétervári asztalitenisz Európa-bajnokságon.
2008.10.07. 10:38 Olvasási idő: 0 perc

Csoportelsőként mentek tovább a nők az asztalitenisz Eb-n

Csoportja rangadóját, a spanyolok elleni küzdelmeket is 3:0-ra nyerte a címvédő magyar válogatott a nők versenyében az asztaliteniszezők szentpétervári Európa-bajnokságán.
2008.10.06. 06:25 Olvasási idő: 0 perc