Janics

Péntek este kiderül, kik az év sportolói

A Magyar Sportújságírók Szövetsége idén 51. alkalommal rendezte meg az Év sportolói–szavazást. Az öt kategória díjazottjainak névsora, így a győzteseké is pénteken, a Syma Csarnokban 19 órakor kezdődő Sportcsillagok Gálaestjén derül ki. Az eseményt élőben közvetíti a Duna Televízió.
2008.12.19. 10:34 Olvasási idő: 0 perc

Janics Natasa edzőül kérte Kovács Lászlót

A következő négyéves ciklus versenyeire Kovács László készíti fel a háromszoros olimpiai bajnok kajakost, Janics Natasát. A 61 éves szakember edzői karrierje csúcsaként tekint az előtte álló feladatra.
2008.10.16. 11:42 Olvasási idő: 0 perc

Cseh László 54 millió forintot zsebelt be - Ki, mennyit kap?

A pekingi olimpián szerepelt magyar sportolók közül a három ezüstérmével 54 millió forintot bezsebelő Cseh László részesül a legnagyobb összegű állami jutalomban - idézi a távirati irodát az Origo.
2008.08.25. 09:37 Olvasási idő: 0 perc

A Kovács – Janics duó indulhat az olimpián

A Kovács Katalin-Janics Natasa duó legyőzte a Paksy Tímea-Benedek Dalma kettőst K-2 500 m-en a szegedi országos bajnokságon, amely egyben a második olimpiai válogató volt.
2008.06.30. 10:02 Olvasási idő: 0 perc