Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×GAZDASÁG / GAZDASÁGPOLITIKA
Egyre többen Svájcból Ázsiába viszik pénzüket
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
Az OCBC a napokban vásárolta meg 1,46 milliárd dollárért az ING ázsiai aktíváit; a holland bankcsoport ottani privát banki tevékenysége az elmúlt tíz évben a háromszorosára bővült.
A Hongkongban és Szingapúrban kezelt európai vagyonok azonban tavaly csak 6-7 százalékát tették ki a teljes, 700 milliárd dolláros privát banki vagyonnak, és az arány még a De Guzman-féle trend ellenére is csökkenni fog: a felhalmozás fő terepe egyre inkább Ázsia és a csendes-óceáni térség. Svájc népszerűségének csökkenését a banktitok védelmének megrendülése okozza. Elképzelhető, hogy újraéled az UBS amerikai ügyfelei adatainak az átadásáról szóló vita Washingtonnal: miközben az USA mintegy 52 ezer ügyfél adatait követeli, egy svájci bíróság döntése szerint a tavaly augusztusi, 4450 számlát érintő megállapodás sem hajtható végre teljesen.Az ázsiai csendes-óceáni térség azonban amúgy is világelső a szupergazdagok „kitermelésének” ütemét tekintve. A Cap Gemini és a Merrill Lynch friss jelentése azzal számol, hogy 2013-ra a régió elveszi az elsőséget Észak-Amerikától a leggazdagabbak magánvagyonának összesített értékében.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KONFERENCIÁK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Szakszervezet: Csak a sajtóból tudtuk meg, mi történik a Malévnál
- Máris lecsaptak a Malév pilótáira
- Izraeli támadás? - Irán máris megtorlással fenyeget
- Elemzők: El kell adni a frankot
- FGSZ: A mai napra biztosított Magyarország gázellátása
- A Lehmann-ügy óta nem látott mennyiségű készpénzen ülnek
- Hogyan változik a fizetése februárban - Teljes bértábla, itt
- Így veszítheti el rendszámát a baleseti adó kapcsán
- Erzsébet-kártya: Tesco, Auchan, Cora kizárva
- Demján: Elmagyaráztam az amerikaiaknak hogy felszabadultunk
| USD/HUF | 220.82 | +0.002% | ![]() |
| EUR/HUF | 290.53 | 0% | ![]() |
| CHF/HUF | 240.47 | 0% | ![]() |
| EUR/USD | 1.3158 | +0.004% | ![]() |
BUX (zárva)
2012. február 3. 17:0615 perccel késleltetett adatok!
- Képgalériák
- Videogalériák







Árnyomás az árampiacon
Drámai zuhanásban a lakáspiac
Csányi birodalma: Kiútkeresés a válságból
Rekordalacsony ráta
Hungarikumok: világhír, de csak itthon
Spórolnak a Volánok
Megszorítások mindenhol
Árrobbanás előtt a hazai földpiac
Nyomul a PC-ipar
Erősödő keleti verseny
Ingatlanadó: újabb kudarc