Újabb amerikai kémvád Németországban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHázkutatást végeztek a német Védelmi Minisztérium egyik munkatársánál. Ez a második alkalom a napokban, hogy az Egyesült Államok számára történő kémkedéssel gyanúsítanak meg valakit Németországban. A minisztérium dolgozójának irodáját és lakását egyaránt megvizsgálják.
Az Egyesült Államok szóvivője azt mondta dolgoznak az ügyön, hétfő óta újabb letartóztatás nem történt. A német sajtó közleménye szerint ez a legújabb kémkedési ügy súlyosabb, mint a hét eleji letartóztatás.


