BÉT: a kereskedési rendszerről is szó lesz
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Budapesti Értéktőzsde igazgatósága április 25-re hívta össze a társaság éves rendes közgyűlését, amelyen szó lesz a kereskedési rendszer cseréjéről is. A többségi tulajdonos, CEESEG AG javaslata szerint az új kereskedési rendszer a Deutsche Börse /NYSE/Euronext rendszere lesz. A napirendi pontok között szerepel az igazgatóság jelentése a társaság 2011-es üzleti évéről, és megállapítják az osztalékot is.


