Újabb közgyűlést tart az E-Star márciusban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz alaptőke 500 millió forinttal való felemeléséről dönthetnek az E-Star következő rendkívüli közgyűlésén a részvényesek. A rendkívüli közgyűlést március 14-ére hívta össze a társaság, a megismételt közgyűlés március 25-én lehet. A cég azt is közölte a tőzsde honlapján, hogy E-Star ESCO leánycégének hiteleit a Raiffeisen Bank felmondta, ezekre az E-Star kézfizető kezességet vállalt.


