Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×PÉNZÜGY / PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÓK
Ismét a K&H a Sziget bankja
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
A pénzintézet immár 5 éve várja banki és pénzügyi szolgáltatásokkal, valamint érdekes, innovatív programokkal és hasznos tanácsokkal a Sziget látogatóközönségét. A most aláírt megállapodás szerint idén és jövőre is a K&H segíti a szigetlakókat az okos döntések meghozatalában.
„A K&H 2005. óta a Sziget Bankja. A jelenlegi nehéz gazdasági környezet ellenére úgy határoztunk, hogy hosszútávú támogatási stratégiánk jegyében, folytatjuk az együttműködést. Szponzorációs tevékenységünk egyik kiemelt területe az előadóművészet, melynek támogatása során fontosnak tartjuk, hogy olyan rendezvények mellé álljunk, amelyek dinamikus kikapcsolódást nyújtanak mindenkinek, aki fiatalnak érzi magát. Büszkék vagyunk arra, hogy pénzügyi szolgáltatásainkkal és programjainkkal 2010-ben és 2011-ben is hozzájárulhatunk Európa egyik legnagyobb multikulturális fesztiváljának sikeréhez.” – mondta Horváth Magyary Nóra, a K&H kommunikációs ügyvezető igazgatója.„A Sziget változatos kulturális kínálata mellett széleskörű szolgáltatásai miatt is elismert szerte Európában. Ezen kínálat szerves része, az idelátogató fiatalok pénzügyi igényeinek biztonságos és kényelmes kiszolgálása, köszönhetően banki támogatónknak.” – fűzte hozzá Gerendai Károly, a Sziget Kulturális Menedzser Iroda vezetője.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Ryanair a Budapest Airportnak: Nem a takarítóval akarunk beszélni
- Londoni elemzők: járvány jöhet, Magyarországnak is fájni fog
- Már nem egy Gyurcsányba oltott Cohn-Bendit Orbán rémálma
- A levegőben a görög csőd, Athén lebénult
- Kellemetlen meglepetés érkezett Németországból
- Welt: Orbán úgy tartja a markában az országot, mint egy egyeduralkodó
- Ha nem teszünk semmit, megkerülhetővé válunk vasúton
- Budai: közel 1000 milliárd forint teher a reptér-szerződés szerint
- Durva árcsökkenés a görög szállodákban
- 840 ezren ragaszkodnak az antennás TV-hez
| USD/HUF | 218.81 | -0.055% | ![]() |
| EUR/HUF | 290.31 | +0.135% | ![]() |
| CHF/HUF | 239.81 | -0.046% | ![]() |
| EUR/USD | 1.3266 | +0.127% | ![]() |
BUX (zárva)
2012. február 8. 17:0615 perccel késleltetett adatok!
- Képgalériák
- Videogalériák







Árnyomás az árampiacon
Drámai zuhanásban a lakáspiac
Csányi birodalma: Kiútkeresés a válságból
Rekordalacsony ráta
Hungarikumok: világhír, de csak itthon
Spórolnak a Volánok
Megszorítások mindenhol
Árrobbanás előtt a hazai földpiac
Nyomul a PC-ipar
Erősödő keleti verseny
Ingatlanadó: újabb kudarc