Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×VÁLLALATOK / EGÉSZSÉGÜGY
Tízmilliós GVH-bírság a Meditensnek
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
- 2. arabeszk2010. 4. 18. 10:46
az előző írás folytatása:
Jelentem a moderátornak!
Hogy mire jöttem rá, gondolkodva?
Az eszköz, egyetlenegy dologra alkalmas. Segítségével meg lehet valósítani, a psycho- neuro- immunológiai gyógyítást. Nem a készülék gyógyít, hanem segítségével a szervezet önregenerálódását lehet elérni úgy, hogy legtöbbször gyógyszer se szükséges, vagy, minimális. Az eszköz használatával a gyógyulási idő legtöbbször egyharmad időre lerövidül. Nagyon jó pl., lázcsillapításra, torokgyulladásra stb.
A fény- és színterápiás hegyikristálylámpa ilyen használatát, mindenki meg tudja tanulni. Már sok ilyen eszközt vásárolt embert megtanítottam használatára.
Végezetül megismétlem: a készülék, nem fizikotherápiás eszköz. Csak akkor hat, ha az általam említett módon használják. Szívesen tartok tanfolyamot, bárkinek.
Megköszönöm figyelmüket: Dr. Tarnai Ete
- 1. arabeszk2010. 4. 18. 10:44
Tisztelt Szerkesztőség!
Jelentem a moderátornak!
A Med- Colour fény- és színterápiás hegyikristály lámpával kapcsolatban szeretnék reagálni, mert úgy gondolom, hogy téves információk és következtetések jelentek meg a készülékkel kapcsolatban.
Az ősember majomtársaitól nem azzal vált ki, hogy felállt, hanem hogy gondolkodni kezdett, megfigyelésekre is képes lett. (pl. megfigyelte, hogy majomtársai milyen ételeket esznek meg, és nem lesznek tőle rosszul.)
Vagy pl., véletlenül rálépett egy kőre és az megszúrta, megvágta lábát. A követ nem eldobta, hanem felvette, megnézte és elgondolkodott. Így találta fel a különböző kőeszközöket, majd később gyártotta is.
De, mehetünk későbbi korokba.
Feltalálták a házasság intézményét, azonban, ezt a találmányt a mai napig nem mindig használják eredményesen.
Mint pl., a Med- Colour hegyikristály lámpát.
Egy találmányhoz szellemileg fel kell nőni. Gondolkodni is kell és rájöhetünk a találmány okos használatára. Persze egy találmányt (főleg, ha hazai!), jó magyar szokás szerint, ki is lehet dobni, porig lehet taposni, hogy azután külföldről drágábban eladhassák nekünk. Remélem, nem kell felsorolnom számtalan példát a magyar történelemből. Igaz, hogy a magyarságnak nagy a genetikai szórtsága és ezért járunk a világ feltalálóinak élvonalában, de ez a genetikai jellemző is oka, hogy a magyar a magyart nem segíti, hanem megtapossa.
Nos, 2004- ben én is vásároltam egy készüléket.
Természetgyógyász- belgyógyász- háziorvosként dolgozom, most már közel 4o éve. Krónikus betegségeim száma megegyezik összes betegem betegségeinek számával. Így a készüléket, először magamon kezdtem használni.
A készülék önmagában, valóban semmire sem használható. Ekkor elgondolkodtam és rájöttem valamire. Azóta, a hegyikristálylámpa minden utamon velem van. Naponta kezelem magamat. Hatására, jól vagyok. Számtalan betegségem ellenére, aktívan tudok napi 10 órát dolgozni, aktívan sportolok. Ha valahol valami panaszom van, elsősorban nem gyógyszert veszek be, hanem bekezelem magam és a panaszom megszűnik.
Közel, 2000 beteget kezeltem már a készülékkel és az általam feltalált módszerrel, különböző betegségekre, eredményesen. Súlyos osteoporósis ossis vertebrae, csípő és térd arthrosisok, gerincsérv, allergiás colitisek, rhinitis allergika, szuicid késztetések, neurósis depressiva, pánik syndróma, ulcus chruris, decubitusok, cystás petefészek elfajulások, baleseti sérülésből (egy év után teljesen béna, szinte vak egyén), ma aktív közlekedő, ír és olvas,
Jelentem a moderátornak! ×
Jelentem a moderátornak! ×
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KAPCSOLÓDÓ TÉMÁK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Standard: Magyarország a csőd küszöbén áll
- 300 évre elég gáz - Varsó kellemetlen meglepetése Moszkvának
- Kisasszézott a forint a sávból
- Azért fizetnek minimálbért a cégek, mert potyáznának a nyugdíjból?
- Szócsata Navracsics és Kroes között
- Budai Gyula tévedett az összeadásnál
- Elzavarták a Ryanair főnökét
- Wirtschaftsblatt: Magyarországnak a zsebében van az IMF
- Oszkó: A Fidesz jó ideje próbál egymásnak ellentmondó ígéreteket tenni
- Tíz év múlva jön a feketeleves
| USD/HUF | 220.62 | +0.41% | ![]() |
| EUR/HUF | 292.5 | +0.275% | ![]() |
| CHF/HUF | 241.8 | +0.399% | ![]() |
| EUR/USD | 1.3261 | -0.134% | ![]() |
BUX (zárva)
2012. február 9. 17:0615 perccel késleltetett adatok!
- Képgalériák
- Videogalériák







Árnyomás az árampiacon
Drámai zuhanásban a lakáspiac
Csányi birodalma: Kiútkeresés a válságból
Rekordalacsony ráta
Hungarikumok: világhír, de csak itthon
Spórolnak a Volánok
Megszorítások mindenhol
Árrobbanás előtt a hazai földpiac
Nyomul a PC-ipar
Erősödő keleti verseny
Ingatlanadó: újabb kudarc