Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×VÁLLALATOK / ENERGIA
Indul az első villanyautó-töltőállomás Budapesten
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
Az új technológiának köszönhetően az autók töltési ideje jelentősen, több óráról 15-20 percre rövidülhet le. A társaság az E-Mobility Network, az elektromos autózás elterjesztésére létrejött közösség alapító tagja is.
A Magyarországon 20 éve jelen lévőABB Kft. vezetője korábban a Világgazdaságnak elmondta, hogy a helyi partnerek mellett vannak olyan iparágak és területek, amelyekkel erőteljesebben foglalkozna a társaság a jövőben, ilyen kulcsfontosságú kitörési pont lehet a cég számára többek között a vasút is.
A tájékoztatón kiderült, hogy az ABB Kft. az elmúlt két évtizedben több mint 200 milliárd forint értékű energetikai és automatizálási beruházást hajtott végre Magyarországon, amelynek keretében 1200 helyszínen 50 ezer villamosipari berendezést telepített az országban. A cég mind az öt divíziója jelen van ma már Magyarországon, így aktívak a kisfeszültségű termékek, a gyártásautomatizálás, a folyamatirányítás, az energetikai berendezések és rendszerek terén is.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KAPCSOLÓDÓ TÉMÁK
KONFERENCIÁK
KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Felmondás, betegszabadság - Ilyen változásokat hoz az új Mt
- Fel kell készülni a "háborúra"
- Gyors válaszlépés jön a "kétforintos adóra" a mobilcégektől
- Ennyi a magyar átlagkereset
- Bedőlt két légicég, káosz lehet Észak-Európában
- 25 ezer ember kerülhet utcára
- Balog Zoltán: "Belső Trianon" jöhet létre a hazai falvakban
- Már hivatalos: "Megkezdődött a görög végjáték"
- Eldőlt: a nyugdíjkasszák pénzben és állampapírban adják vissza a vagyont
- Londoni elemzők: Valószínűleg így fog szétesni az eurózóna
- Selmeczi: Ha az egyik cég rámhárítja az adót, odébb állok - videó
- Nincs ami megfogja zuhanását: IMF-védőháló nélkül hanyatlik a forint
- Gyors válaszlépés jön a "kétforintos adóra" a mobilcégektől
- Matolcsy szerint a tranzakciós adóval versenyezhetünk Ázsiával
- Varga: Az a megszorítás, ha fűnyíróelvszerűen vesz el pénzt a kormány
BUX
2012. május 24. 14:4915 perccel késleltetett adatok!



Árnyomás az árampiacon
Drámai zuhanásban a lakáspiac
Csányi birodalma: Kiútkeresés a válságból
Rekordalacsony ráta
Hungarikumok: világhír, de csak itthon
Spórolnak a Volánok
Megszorítások mindenhol
Árrobbanás előtt a hazai földpiac
Nyomul a PC-ipar
Erősödő keleti verseny
Ingatlanadó: újabb kudarc