A multiknál is jó lesz Erzsébet?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságCafeteria Már azt is pozitívumnak tartja az Országos Kereskedelmi Szövetség, hogy több nemzetközi élelmiszerlánc és a Nemzeti Üdülési Szolgálat között megkezdődhettek a tárgyalások az Erzsébet-utalványról. A multikra hátrányosabb szerződési feltételek vonatkozhatnak, mint a hazai láncokra, ahol alacsony forgalmi szintet tapasztalnak.


