Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak
×Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.
Belépés
×VÁLLALATOK / KÖZLEKEDÉS
Spórolnak a Volánok
Mik ezek?
× A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.
"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)
"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.
A közösségi közlekedés átalakításáról szóló, tavaly született kormányrendelet alapján összeállt cégeknek tetszik a konzorciumi forma: úgy kínál számukra az eddigieknél érdemben komolyabb együttműködési – így megtakarítási és bevételnövelési – lehetőségeket, hogy közben nem csorbul az önállóságuk.
Kimaradt viszont a szerveződésből néhány busztársaság, ezekre – nem lévén bennük állami többség – nem vonatkozott a fenti kormányrendelet, de szabadon csatlakozhatnak a konzorciumokhoz, amelyek a MÁV-ot is várják.
Hirdetés
A válság miatt tavaly kevesebben ültek buszra, hiszen kevesebben jártak munkába is. Az idei utazási kedvet ezenfelül az infláció által indokoltnál egyébként alacsonyabb buszjegy- és bérletáremelés is tovább lohaszthatja.
A cikk küldése e-mailben
×AZ AUTÓ-MOTOR AJÁNLJA
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tisztelt Látogatónk!
Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.
Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ
- Szöveg mérete
- Cikk továbbküldése
- Cikk nyomtatása
- Ossza meg!

KONFERENCIÁK
KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK
A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
MEGYEI HÍREK
Partnerek
- Legfrissebb
- Legolvasottabb
- Legvitatottabb
- Szuperkondenzátor válthatja a gyorsan lemerülő mobiltelefon akkumulátorokat
- Ki veszít a legtöbbet a Varga-csomaggal?
- Trafikbotrány: fideszesek döntöttek, itt a hangfelvétel
- A csúcs Focus 8,58 millióba kerül
- A lélektani határ alatt a forint, kulcsszinten az árfolyam
- Trafiktörvény, röghöz kötés - erről szavaztak ma este a Parlamentben
- Emelkedik az üzemanyagok ára, a benzinesek rosszabbul jártak
- Jöhetnek a műanyag ülések a buszokon?
- Dagad a trafikbotrány: Jobboldalinak kellett lenni
- MNB: a magáncsőd bevezetése előnyös lehet
- Képgalériák
- Videogalériák
Kiemelt témák
Ingatlankereső
-
Tripla haszon
-
Itt a figyelmeztetés: Leállhat a gazdaság motorja
-
Drága dekódereket telepíttet az NMHH az antennás tévékre
-
Pápai Hús: pénzük után futnak a termelők
-
Ezer milliárd forintot nem tudnak behajtani a hazai cégek
-
Bod Péter Ákos: Nem kell félnetek jó lesz
-
Megváltozott a múlt: Már tavaly kikerültünk a recesszióból
-
Nyerőgépek helyett sportfogadás
-
Stiglitz: Élet vs profit
-
A rezsicsökkentésnél is jobban esett a távfűtés ára
-
Két csomagot is kaphatnak
-
Megszavazták: fagyit is lehet kapni a trafikokban

