női labdarúgás

Gurul a labda, dől a pénz – a nőknek meg alig jár valami

Katarban a férfi csapatok között 400 millió dollárt osztottak szét a világbajnokságon, idén a nőknél viszont a harmadát fogják. A női szakág tagjai elégedetlenek, a FIFA elnöke úgyszintén, a tévétársaságok azonban nem akarnak egyenlően fizetni.
2023.03.25. 16:29 Olvasási idő: 6 perc

Jakabfi Zsanett elköszönt a labdarúgó-válogatottól

Befejezi szereplését a magyar női labdarúgó-válogatottban az egyetlen Bajnokok Ligája-győztes magyar női futballista.
2020.12.27. 15:00 Olvasási idő: 0 perc

Megtelik a Wembley az angol-német klasszikusra

Angliában a női futball rohamosan fejlődik és egyre nagyobb érdeklődés övezi.
2019.11.06. 11:07 Olvasási idő: 0 perc

Rekorddöntés a női foci-vb-n

Rekordnézettséget hozott a női labdarúgó-világbajnokság fináléja.
2019.10.18. 18:14 Olvasási idő: 0 perc

Marozsán Dzsenifer lett a legjobb Németországban

A német válogatott magyar származású labdarúgóját választották Németországban az Év legjobb női labdarúgójának.
2019.07.28. 17:57 Olvasási idő: 0 perc

Brazília nyerte a Copa Americát

A házigazda brazil válogatott nyerte a Copa Americát, miután a döntőben legyőzte Perut. A női foci-vb-n pedig az Egyesült Államok diadalmaskodott.
2019.07.08. 07:19 Olvasási idő: 0 perc

Rengetegen voltak kíváncsiak egy női focimecsre

Szerdán 48 121 néző tekintette meg a helyszínen az Athletic Bilbao-Atlético Madrid női labdarúgó-mérkőzést a spanyol Királynő Kupában.
2019.01.31. 19:46 Olvasási idő: 0 perc