Esztergomi ralibaleset: ez vár a tragédia okozójára

Büntetőeljárás indult a ralitragédia ügyében.
2024.03.25. 12:03 Olvasási idő: 3 perc

Közel 200 versenyző indul a Szilveszter-ralin

A legnagyobb név az idei rali-világbajnokság WRC2-es kategóriájának győztese, a finn Kalle Rovanperä lesz.
2019.12.26. 13:25 Olvasási idő: 0 perc

Magyarországra jön a WTCC

Michelisz Norbert vb-címet nyerne idén a Hondával, a Hungaroring 2011 óta idén hetedszer ad otthont a sorozatnak.
2017.05.09. 14:50 Olvasási idő: 0 perc

A bikáké a hónap eleje - Pénteken újabb rali kezdődhet

Az amerikai részvények erős emelkedéssel kezdték a hétfőt, annak ellenére, hogy európai bankok jelentései nem voltak jók, habár a termelési adatok már sokkal jobbak lettek. Augusztust így elég erős pozitív lendülettel kezdi a piac, hiszen július hónapot sikerült a legjobb hónapként zárni ebben az évbe
2010.08.03. 15:42 Olvasási idő: 0 perc

Még két évig kitart a Ford a Rally VB-ben

A Ford, amely több mint 100 éve elkötelezett a motorsport iránt, az utcai autókra épülő legkeményebb versenysport, a WRC mellett a NASCAR-tól a GT sorozatokon át a nemzeti Formula Ford és Fiesta bajnokságokig annak csaknem minden szintjén képviselteti magát.
2009.08.28. 14:30 Olvasási idő: 0 perc

Pénteki "rally" sem kizárt a BÉT-en - Nagyon jó a hangulat

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 315,39 pontos emelkedéssel, 9.776,68 ponton nyitott pénteken. Csütörtöki záró értékéhez képest 3,33 százalékkal erősödött.
2009.03.13. 09:16 Olvasási idő: 0 perc

Magyar terméket a magyar fogyasztóknak!

A minőségi magyar élelmiszeripari termékek népszerűsítésére hivatott autóverseny minden résztvevője nyertesként távozott Siófokról: a kétnapos rendezvény során 9 hazai cég egy-egy üzemében felállított ellenőrzőpontokon látták vendégül a házigazdák a versenyzőket, és engedtek bepillantást abba, miként is készülnek az elismert minőségű, és versenyképes hazai élelmiszerek.
2008.09.22. 12:04 Olvasási idő: 0 perc