vezetés

A legnagyobb fedezeti alap szerint most érdemes igazán befektetni Kínában

A kínai vezetés szerinte kompetens, így a nagy gondok ellenére sincs ok az aggodalomra.
2024.04.03. 09:09 Olvasási idő: 2 perc

Szinte minden sofőr azt gondolja, hogy elég jó a szeme a vezetéshez, ám a felmérések mást mutatnak

Egy vizsgálatból kiderült, jobban bízunk a látásunkban, mint kéne.
2023.09.25. 14:41 Olvasási idő: 3 perc

Olaszországban autózna? Jó ha tudja, hogy brutálisan szigorítanak az olasz KRESZ-en

Durván ráfaraghat az olasz utakon, akár milliós lehet a bírság.
2023.09.18. 21:22 Olvasási idő: 6 perc

Megszólalt Sojgu: irtózatos ukrán veszteségekről és orosz előrehaladásról számolt be

Tíz nyugati tankot is megsemmisítettek.
2023.07.31. 13:29 Olvasási idő: 3 perc

Iszik és vezet? Mutatjuk a helyeket, ahol egy sör miatt még nem ugrik a jogosítvány

Nem árt tisztában lenni a helyi szabályozásokkal, ha nyaralni megyünk.
2023.07.10. 13:51 Olvasási idő: 1 perc

Podcast

Nemcsak a gumicseréből áll a téli felkészülés

Vezetéstechnikai tanácsok egy raliversenyzőtől.
2021.11.09. 08:28 34 perc

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.
2021.06.19. 15:47 Olvasási idő: 0 perc

Újraindulnak a közlekedési vizsgák is hétfőtől

A társaság ügyfélszolgálati irodáiban a járványügyi előírások betartásával ismét lehetővé válik a személyes ügyintézés is.
2021.04.16. 17:59 Olvasási idő: 0 perc

A többség szerint az agresszív vezetés ma már mindenhol jelen van

A megkérdezettek döntő többsége büntetőfékezést tartja a legveszélyesebb manővernek.
2020.06.19. 14:19 Olvasási idő: 0 perc