Áttörés a küszöbön: nem kell majd tölteni a telefonokat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz OPPO szerint néhány éven belül érkezhetnek a zéró fogyasztású kommunikációs eszközök.
El kell majd búcsúzni a telefontöltőktől, ugyanis az okoseszköz gyártó szerint hamarosan megjelenhetnek azok az eszközök, amelyek a működésükhöz szükséges energiát a környezetük rádiófrekvenciás jeleiből gyűjtik össze. Ezek használata is kényelmesebb lesz, és az egész életciklusuk jóval zöldebb, mint a mostani társaiké.