Horvátországban még tart a nyár
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSoha annyi magyar turista nem utazott még Horvátországba, mint idén, méltán elégedettek a szomszédos ország vendéglátói.
A legdélibb részeken még nyár van, sőt, akár októberben is lehet a tengerben fürdeni. Kiemelt cél odaát a főszezon meghosszabbítása, majd a tengerpart után a kontinentális területek vendégforgalmának növelése. Látnivalókkal és programokkal egész évben ki tudja szolgálni az ország a vendégeket – mondta Horváth Mira, a Horvát idegenforgalmi Közösség főmunkatársa.