A két bejelentés befektetői szempontból kiemelt jelentőséggel bír. A CECE jelenleg az egyik legrelevánsabb kelet-közép-európai részvényindex, az abban szereplő részvények könnyebben elérhetőek a nyugat-európai alapkezelők számára is, így a kosárban kerülő papírok forgalma akár jelentősen megugorhat. Ennek az is oka, hogy vannak olyan alapok, amelyek e kosár alapján kereskednek, így az abba bekerülő részvényeket kötelező jelleggel kell vásárolniuk. Az Opus Global Nyrt. egyébként 1998 óta tagja a Budapesti Értéktőzsde kibocsátói körének. A társaság leányvállalatai között jelenleg a Világgazdaságot is kiadó lapkiadó vállalat, illetve számos az ipar, nehézipar és a mezőgazdaság területén működő társaság is található.
A Konzum pedig azzal, hogy a BUX-index részévé vált ugyancsak a befektetői érdeklődés növekedésére számíthat, hiszen ebben az esetben is igaz az, hogy a BUX-kosár alapján kereskedő alapoknak kötelező lesz vásárolni ezekből a részvényekből. Emellett azonban az eddigieknél is szigorúbb átláthatósági elvárásoknak is meg fog felelni.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.