A Gazprom igazgatótanácsának elnöke első ízben vásárolt magának a cége részvényeiből, összesen 29,7 millió rubel (203 millió forint) értékben. A 71 éves Viktor Zubkov az orosz kormány feje volt 2007-2008 között, és első miniszterelnök-helyettesként dolgozott 2008-2012 között.
Zubkov, aki most a Gazprom igazgató tanácsának az elnöke, korábban nem rendelkezett tulajdoni részesedéssel a gázmonopóliumban - közölte a Gazprom. A Gazprom részvényeit a moszkvai tőzsdén tegnap részvényenként 129,05 rubelért (883 forint) adták.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.