BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

300 millió forint a gazdasági válság bemutatásáért

A kormány döntése alapján december 30-án mintegy 300 millió forint összegű pályázatot írnak ki a globális gazdasági válság magyarországi hatásainak közérthető, átfogó bemutatására.

Ezt Budai Bernadett szóvivő jelentette be hétfőn Budapesten megtartott kormányszóvivői tájékoztatón. A pályázaton az országos, a regionális és a helyi média, valamint országos civil szervezetek vehetnek részt televíziós és rádiós műsorokkal, magazinokkal, cikkekkel, kiadványokkal és tájékoztató programokkal.

A szóvivő hangsúlyozta, hogy a 300 millió forint annak a keretnek a még megmaradt része, amelyet az idén a kormány a lakosság tájékoztatására fordíthat.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.