BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Ide-oda billeg a forint a 275-ös szintnél

Erősödött a forint a bankközi piacon, de a kereskedés igen "lagymatag". A forintot az euróval szemben 274,74 forinton jegyezték csütörtökön délelőtt, szemben a szerda délutáni 275,10 forinttal.

Az elmúlt két nap hektikus mozgása után megnyugodni látszanak a piacok - mondta az MTI kérdésére Csépai Miklós, a Raiffeisen Bank deviza-üzletkötője, aki arra számít, hogy a nap során 274-276 forint között mozog az euró árfolyama.

Csütörtökön délelőtt a dollárért ugyanannyit adtak mint szerda délután, 187,10 forintot 1,4713 euró/dollár árfolyam mellett.

A svájci frank árfolyama 181,58 forint volt, míg a szerda délután 182,10 forint.
 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.