A 49 éves Holden mindössze egy évig állt a Chrysler élén, de ez idő alatt "sikerült" neki olyan irányt venni, hogy a harmadik negyedévben nem várt mértékű, 512 millió dolláros veszteséget kellett elkönyvelnie -- s azóta, ha lehet, még tovább romlott a helyzet. Természetesen az amerikai lapok a személycserét kommentálva drámai hangot ütnek meg, azt írván, Schremppnek ez a döntése nyilvánvaló jele annak, hogy az amerikai konszern szép lassan teljesen német befolyás alá kerül. Az igazgatóságban már csak két amerikai van a korábbi öttel szemben.
A józanabb elemzők azonban emlékeztetnek arra, hogy Holden nem túl sikeres szereplése veszélybe sodorhatja Schremppnek az idei évre kitűzött üzleti terveit, amelyeket egyébként a német "nagyfőnök" októberben már egyébnként is lefelé módosított. Sőt az elemzők úgy vélik, hogy ezzel az egyetlen személycserével még semmi sincs megoldva, hiszen a társaság komoly értékesítési gondokkal küszködik. Mindamellett Schrempp és Holden összeütközésének közvetlen kiváltó oka az volt: az amerikai társaság elnöke anélkül rendelt el egyhetes kényszerpihenőt a Chrysler hét amerikai gyárában, hogy arról értesítette volna Schremppet. Ugyanígy "elfelejtette" közölni a német főnökkel azt, hogy 1,4 millió Voyagert vissza kellett hívni.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.