Szívelégtelenség és légzési nehézségek miatt szállították kórházba szerdán Keleti Ágnest budapesti otthonából – erről a családhoz közeli forrásból értesült a Nemzeti Sport.
A 103 esztendős izraeli-magyar állampolgár Keleti Ágnest – aki holokauszttúlélő és a világ legidősebb olimpiai bajnoka – a fővárosi Honvédkórházba vitték. Az állapota kritikus volt, és a tudósítás szerint családja hálás az érte elmondott imákért.
Pénteken este az Index kapcsolatba lépett Keleti Ágnes fiával, aki ekkor már jobb hírről számolt be: édesanyja jobban van, és „az előbb már mosolygott”.
Keleti Ágnes ötszörös olimpiai bajnok, háromszoros olimpiai ezüst- és kétszeres bronzérmes tornász.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.