BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Lendületben a Fujitsu Siemens

Az elmúlt évben a 2002-höz képest 36 százalékkal nagyobb, 6,5 milliárd forintot meghaladó árbevételt ért el a Fujitsu Siemens Computers Kft. - olvasható a társaság közleményében.

2003-ban a cég eladási eredményei a személyi számítógépek piacán átlagosan 48 százalékkal nőttek az előző évihez képest, és a számítástechnikai eszközök hazai eladásainak tekintetében mindent egybevetve a második legnagyobb szállítóvá vált.

A vállalat elsősorban az asztali számítógépek és a mobil- eszközök területén fokozta értékesítését. A hazai PC-piacon 7,8, míg a mobileszközök szegmensben - éves szinten 86,3 százalékos forgalomnövekedést realizálva - 13,7-es piaci részesedéssel zárta az évet a társaság. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.