A magyar multik fele emel bért
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Magyarországon működő, többségében külföldi tulajdonú cégek több mint fele tervez béremelést jövőre – derül ki a DGS Global Research által készített felmérésből. Ezzel szemben a kutatásban részt vevő magyar tulajdonú vállalkozásoknak kevesebb mint ötöde akar majd béreket emelni. A cégek közül legnagyobb mértékben a közép-dunántúliak tudják a bérek növelését megoldani. VG


