Átadás előtt az iráni atomreaktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz év vége előtt üzembe helyezhető az iráni Búserben épülő atomerőmű Szergej Smatko orosz energiaügyi miniszter reményei szerint. Az átadást egyébként ez év nyarára tervezték, de elhalasztották azon hírek miatt, amelyek szerint Oroszország a projektet arra használhatja, hogy nyomás gyakoroljon az iráni urániumdúsítás leállítása érdekében. RBK


