Gazprom, Srbijagas: közösen építenek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHarminc napon belül létrehozza közös vállalatát a Gazprom és a Srbijagaz, amely megtervezi, építi és működteti majd a Déli Áramlat Szerbia területén található szakaszát – erről egyezett meg Alekszej Miller, a Gazprom igazgatóságának elnöke, valamint Dusan Bajatovic, a Srbijagas vezérigazgatója tegnap. Az új társaság 51 százalékban a Gazprom, 49 százalékban pedig a Srbijagas tulajdonában lesz. VG


