Racionalizálás a MÁV-Gépészetnél
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA MÁV-Gépészet Zrt. tegnap ünnepélyes keretek között átadta a szolnoki vasútijármű-javító telephelyének vonatkerék-javító csarnokát. Az új üzem megnyitása része a cég racionalizálási programjának, amelynek köszönhetően profil- és profitnövekedés is várható. Az új csarnok átadása része az északi járműjavító telephely kitelepítésének, amellyel várhatóan évi 800 millió forint takarítható meg. VG


