BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tiltakozás az Opel spanyol üzemében

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Tiltakoznak az Opel spanyol dolgozói, miután nem sikerült megegyezniük a Magná-val az autógyár eladását követő átalakítási tervről. Az Opel új tulajdonosa a tervek szerint a hétezer spanyol alkalmazottból 1300-at küldene el. A Magna az utóbbi időben megegyezést keresett az Opel európai gyáregységeinek szakszervezeteivel, ugyanis a tervezett leépítés ellen mindenhol sztrájkokkal fenyegetőztek a munkások. A tárgyalások sikeresek voltak a belga, a brit, a lengyel, a német és az osztrák szakszervezetek esetében, viszont a spanyol munkavállalókkal nem tudtak megegyezni. VG

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.