Új helyet keres a Gastroland
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMegaberuházás. Új helyet keresnek Közép-Európa legnagyobb gasztronómiai beruházásának. A 600 millió eurós Gastrolandot először Szob térségében akarta megvalósítani egy magyar és külföldi magánszemélyekből álló társaság. A külföldi befektetőtársak azonban kiszálltak, ezért a magyarok új befektetőkkel tárgyalnak a napokban. Most az Esztergom–Komárom–Tata-bánya háromszögön belül keresgélnek, úgy tudjuk, az egyik érintett önkormányzat vezetésének támogatását is elnyerték. 8. oldal


