Újabb elbocsátások a Siemensnél?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságPeter Löscher, a Siemens elnök-vezérigazgatója újabb jelentős leépítés lehetőségét vetítette előre, de nem a konszern egészére kiterjedő elbocsátásokról lenne szó. Vannak üzletágak, amelyeknél 70 százalékkal estek vissza a megrendelések. Löscher 2008 nyarán világszerte 17 ezer fő elbocsátását jelentette be. A müncheni székhelyű konszern jelenleg 409 ezer alkalmazottat foglalkoztat., ennek valamivel több, mint az egynegyedét Németországban MTI-Eco


