BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Gázüzemű busz érkezhet MAN–Nabi kooperációban?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

KÖZLEKEDÉS „Cégünk kész arra, hogy a Nabival lévő együttműködését kibővítse új modellek gyártásával, technológiák alkalmazásával, akár gázüzemű megoldásokkal is” – közölte Hoyos György, a MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. busz üzletágának vezetője. Igaz, hogy a kiforrott technológiával rendelkező MAN, mint német gyártó elsősorban saját arculatának megőrzésére törekszik, de sok országban együttműködik helyi partnerekkel, hazánkban például a Rábával már hosszabb ideje, és 3 éve a Nabival is. Hoyos György erről annak kapcsán beszélt, hogy tegnap bemutatták azt a gázüzemű MAN Lion’s City A37-es buszt, amelyet március 26-tól május végéig tesztelhetnek egy-egy hónapig a BKV és a Volánbusz utasai, szakértői is, hogy tapasztalatot gyűjtsenek későbbi beszerzésükhöz.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.