Kikapott a bronzmeccsen a női kézicsapat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÖt góllal, 33-28-ra kapott ki a magyar női kézilabda-válogatott Dél-Koreától a pekingi olimpia bronzmeccsén. A játékvezetők a meccs hajrájában több kétes ítéletet is hoztak az ázsiai csapat javára.


