Két autópálya is elesett hétfő délután
Baleset miatt lezárták az M3-as autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalát Mezőkövesdnél hétfőn, mivel Mezőkövesd és Mezőnagymihály között egy személyautó felborult. A rendőrség a 128-as kilométernél lévő Mezőkövesd csomópontnál letereli az autósokat az Útinform szerint.

Eközben közlekedési baleset történt az M1-es autópályán Bicske térségében is, a Budapest felé vezető oldalon teljes az útzár
– közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség oldalán.
Tájékoztatásuk szerint a személyi sérüléssel járó baleset helyszíni szemléje és a műszaki mentés ideje alatt az autópálya érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. A közlekedők a 39-es kilométerszelvénynél, az óbaroki kihajtónál tudják elhagyni az autópályát, és Zsámbéknál, a 27-es kilométerszelvénynél tudnak visszatérni az útra.
A katasztrófavédelem azt írta, hogy három személygépkocsi rohant egymásba, az autókban összesen tízen utaztak, a helyszínre mentőhelikopter is érkezett.


