BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Népligetben hagyná autóját? Ezután nem fogja

Hétfőtől tilos hétköznap 6 és 18 óra között a Népligetben parkolni – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

A közlemény szerint a döntés a zöldterületet károsító parkolási gyakorlat visszaszorítása érdekében született.

A tiltás nem vonatkozik a BKK és a Volán járataira, a taxikra, a Főkert járműveire, a kerékpárosokra és az engedéllyel rendelkezőkre, az esti és a hétvégi rendezvények idején pedig a behajtás továbbra is biztosított.

A BKK a parkoláshoz a Népliget helyett a környéken található Népliget P+R parkolót, a KÖKI Terminál P+R parkolót és a nemrég kialakított várakozási övezetekben lévő parkolóhelyeket ajánlja.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.