BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tilos külföldi bankoknak fiókot nyitni Oroszországban

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Az orosz államfő pénteken aláírta a bankokról és banki tevékenységről szóló szövetségi törvény módosítását, amely szerint a külföldi pénzintézetek nem nyithatnak Oroszországban fiókokat.

A szabályozás szerint a külföldi bankok csak leányvállalataik, vagy képviseleteik révén működhetnek Oroszországban.


A lenta.ru orosz hír- és elemző oldal megjegyzi, hogy az országban nincsenek külföldi bankfiókok, ezért a Vlagyimir Putyin kézjegyével szentesített törvény csak megerősíti a jelenlegi állapotokat.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.