Az európai kereskedési idő végén az FTSE EuroFirst 300 és a Stoxx 600 páneurópai index 0,19 és 0,26 százalék veszteségben állt, az euróövezeti EuroStoxx50 index pedig 0,12 százalékkal gyengült.
Részben az amerikai-kínai kereskedelmi ellentétek éleződésének a lehetősége vezetett a befektetői hangulat romlásához, ami az amerikai tőzsdéken is gyenge nyitást idézett elő.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 3,41 pontos, 0,01 százalékos emelkedéssel, 39 601,70 ponton zárt.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.