BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Már a Törökországba utazáshoz is elég lesz személyi igazolvány

Szijjártó Péter a Türk Tanács ülésén vesz részt csütörtökön. A külügyminiszter az ott kötött megállapodás eredményeit ismertette.

A magyar turisták személyi igazolvánnyal, útlevél nélkül is beléphetnek Törökországba – közölte az üzbegisztáni Szamarkandban tartózkodó Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön a Facebook-oldalán.

Szijjártó Péter, török
Fotó: Borsos Mátyás / Szijjártó Péter, Facebook

Jó hír a Törökországba utazóknak:

a magyar turisták innentől kezdve személyi igazolvánnyal (útlevél nélkül) is beléphetnek Törökországba

– írta a tárcavezető.

Szijjártó Péter a Mevlüt Cavusoglu török külügyminiszterrel közös képével illusztrált bejegyzéséhez azt írta:

Mevlüt barátom megígérte, teljesítette. Pont, ahogyan szokta.

Szijjártó Péter: a Türk Tanács a béke fóruma

A külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön felszólalt a Türk Államok Szervezetének Külügyminiszteri Tanácsülésén, az Üzbegisztánban található Szamarkandban.

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.