Zágrábi tárgyalás: Szurgut-cáfolat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTagadta tegnapi közleményében a Szurgutnyeftyegaz, hogy tárgyalt volna a zágrábi kormánnyal arról, hogy elcserélné 21 százalékos Mol-pakettjét a magyar olajtársaság kezében lévő 48 százalékos INA-részesedésre. Az orosz olajcég közölte: nem folytatott és nem is kíván tárgyalásokat folytatni e témában. A Nacional horvát hetilap korábban azt írta: a Szurgutnyeftyegaz képviselői megbeszéléseket folytattak Zágrábbal a cseréről. n VG

