Helyesnek bizonyult a magyar kormány tavalyi döntése, amellyel új szintre emelte az országban működő nagyvállalatokkal való együttműködését – jelentette ki Varga Mihály a Schneider Electric és a kormány közötti stratégiai megállapodás aláírása alkalmából tartott ünnepségen tegnap a francia cég szigetszentmiklósi logisztikai központjában. A nemzetgazdasági miniszter kiemelte: az eddig aláírt stratégiai megállapodásokkal minden fél nyert.
A kormány stratégiai partnerévé vált 36 nagyvállalat az elmúlt időszakban mintegy 650 milliárd forint értékű új beruházást hajtott végre és 5500 új munkahelyet teremtett – tette hozzá.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.