BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Razziák Európában elektronikai cégek ellen

Versenytorzítás gyanúja miatt az Európai Bizottság kezdeményezésére több európai elektronikai cégnél tartottak házkutatást. Az a gyanú merült fel ugyanis, hogy az érintett cégek korlátozásokat vezettek be az internetes kereskedelemre - közölte az Európai Bizottság Brüsszelben. Arról azonban nem szólt, hogy a razziákat mely vállalatoknál hajtották végre.

Az Európai Bizottság közölte azt is, hogy a razziák nem jelentik automatikusan azt, hogy az érintett cégek "bűnösek" lennének. A razziákat egyébként már kedden végrehajtották szerte Európában.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.