Görögország, Franciaország, Izrael, Olaszország csak néhány azon turistacélpontok közül, ahol az utazók már most megtapasztalhatták: bár nagyon szeretnénk, a korábbi szabad világ még messze nem tért vissza.

A romló járványhelyzet ellenére hétfőn eljön a britek számára a „szabadság napja”, vagyis feloldják az utolsó korlátozásokat is.

A francia versenyhatóság 500 millió euróra büntette a Google-t

Amennyiben a kéthónapos határidőt nem tartja be a Google, a büntetés összege naponta  900 ezer euróval emelkedik.
2021.07.13 Olvasási idő:

A franciák szerint nem törvényszerű egy negyedik hullám

A kormány szerint a következő két hétben dől el, hogy a delta variáns miatt ősszel lesz-e negyedik hullám Franciaországban.
2021.07.05 Olvasási idő:

Ősszel éri el a negyedik hullám Franciaországot

Szeptemberben vagy októberben kaphat erőre ismét a koronavírus járvány az országban.
2021.06.30 Olvasási idő:

Rekordot ütött a Tippmixen a magyar-francia

Az eseményre közel 1,3 milliárd forint értékben fogadtak.
2021.06.21 Olvasási idő:

Jobbközép vezetés Franciaországban az első forduló után

A jobbközép az élen Franciaországban a regionális választások első fordulója után.

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.