BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Lebuktak a súlyemelők

Irán nem vesz részt a súlyemelő-vébén, mert a 11 indulóból kilencen fennakadtak a doppingteszten

Az Iráni Súlyemelő Szövetség visszavonta a válogatott nevezését a  szombaton kezdődő világbajnokságtól, mert a 11 tagú csapat kilenc tagja fennakadt a doppingellenőrzésen. Erről az iráni állami televízió számolt be.

Az eset kapcsán az iráni olimpiai bizottság egyik tagja kemény büntetéseket helyezett kilátásba. Részleteket azonban nem hoztak nyilvánosságra, így azt sem, milyen tiltott szert használtak a  lebukott versenyzők. A vb-re szeptember 30. és október 7. között Santo Domingóban kerül sor.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.