Felrobbant egy 5000 literes tartály a MOL komáromi gyárában a tűzoltók kiérkezésekor hétfőn, egy tűzoltó égési sérüléseket szenvedett - közölte a katasztrófavédelem ügyeletese.
"A MOL komáromi gyárában égni kezdett egy 5000 literes tartály külső burkolata. A tartály szerencsére üres volt, de az alján található éghető anyagok felrobbantak. Emiatt a tartály oldala kinyílt, a kiáramló gázoktól másodfokú égési sérüléseket szendevett egy tűzoltó, valamint betörött egy oltójármű szélvédője" - ismertette a részleteket Váradi-Cseppely Sándor főhadnagy. (MTV)
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.