Putyin szerint le kell vonni a tanulságokat a "színes forradalmakból"
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz orosz államfő szerint le kell vonni a tanulságokat az úgynevezett színes forradalmakból, amelyek a szélsőséges erőket hozták felszínre, és mindent el kell követni, hogy hasonló ne fordulhasson elő Oroszországban.
Putyin az orosz nemzetbiztonsági tanács csütörtöki ülésén beszélt erről. A testület a szélsőséges eszmék és mozgalmak elleni fellépés 2025-ig szóló állami programját tárgyalja.
Az orosz elnök szerint a szélsőséges eszmék és erők jelenleg a geopolitikai érdekeknek és a befolyási övezetek újrafelosztásának eszközévé váltak. Putyin azt is megállapította, hogy a nemzetbiztonságot fenyegető szélsőséges eszmék közül a legveszélyesebb a nacionalizmus, a vallási türelmetlenség és a szélsőséges politikai ideológia.


