BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tovább eshet a búza ára

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A búza árának további esésére számítanak a piacon, miután gyors sebességre kapcsolt az aratás az Egyesült Államokban, a jövő hétre jelzett szárazidőszak miatt.

A búza jegyzése már így is 38 százalékot esett, 8,37 dollárra vékánként a februári csúcs értékéhez képest, akkor egy véka 13,7 dollárba került a chicago-i árutőzsdén.

A búza a negyedik legnagyobb terményt hozó termék a tengerentúlon, 13,7 milliárd dollárt várnak az idén az aratásból a mezőgazdasági hivatalban.

VGO-->

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.