Erősödött kissé a forint a főbb devizákkal szemben szerda reggelre az előző esti jegyzésekhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
Az euró jegyzése szerény mértékben csökkent, a kedd esti 357,87 forint után 357,80 forinton állt szerda reggel fél nyolckor.
A dollár jegyzése 295,39 forintról 294,69 forintra, a svájci franké pedig 332,25 forintról 331,87 forintra ment le.
A forint erősödött a tavalyi év vége óta, az euróval szemben 1,9 százalékkal, a svájci frankkal szemben 1,4 százalékkal, a dollárral szemben pedig 0,6 százalékkal.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.