BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A BÉT felfüggesztette a Pannonplast kereskedését

A Budapesti Értéktőzsde felfüggesztette a Pannonplast Műanyagipari Rt. részvényeinek kereskedését 11 óra 41 perctől a mai kereskedési napra.

A tőzsde honlapján közzétett közlemény szerint a felfüggesztés oka, hogy a kibocsátó február 3-i igazgatósági ülésén olyan döntések születtek, amelyek a társaság értékpapírjainak árfolyamát jelentősen befolyásolhatják.

A határozat szerint a Pannonplast köteles a tőzsde honlapján soronkívüli tájékoztatását közzétenni.

Amennyiben a felfüggesztést kiváltó információ a kereskedési idő vége előtt a tőzsdei szabályoknak megfelelően nyilvánosságra kerül, úgy a tőzsde visszaállíthatja a Pannonplast részvények kereskedését.(MTI)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.