Két baleset szinte egy időben és egy helyen az M0-áson
Két baleset is történt hétfőn délelőtt szinte egy időben, egymástól mintegy száz méterre az M0-ás autóút 13-as és 14-es kilométerszelvényében.
Molnár Péter a Fővárosi Tűzoltóság szóvivője a Hírügynökségnek elmondta, az autóút M5-ös felé vezető oldalán három kamion, egy kisteherautó valamint egy személygépkocsi rohant egymásba. A karambolban személyi sérülés nem történt.
Alig tíz perccel később, mintegy száz méterre az előző baleset helyszínétől egy újabb ütközés történ, ezúttal az M7-es felé vezető oldalon, ahol egy kisteherautó hátulról belerohant az előtte közlekedő kamionba. A tehergépkocsi vezetője az ütközés következtében beszorult az összeroncsolódott járművébe, őt a szigetszentmiklósi tűzoltók szabadították ki onnan, majd a mentők kórházba szállították.
A szóvivő elmondta továbbá, hogy a két baleset miatt, az M0-ás mindkét irányában több kilométeres forgalmi dugó alakult ki, az autósok csak lépésben tudnak haladni. (MR)

